ProgramŻywieniadining-program-asw-wroclaw

Posiłki i Przekąski

Zapewniamy pożywne śniadanie, obiad i przekąskę przygotowywane przez naszych kucharzy i serwowane w jednej z naszych jadalni. Menu jest dostępne online i nigdy nie zawiera słodyczy – zapewniamy wyłącznie zdrowe, smaczne posiłki zaplanowane przez dietetyka specjalizującego się w dietach dla dzieci.

W specjalnych sytuacjach, jeśli istnieją jakieś przeciwwskazania dietetyczne, możecie Państwo zapewnić swojemu dziecku własne posiłki lub skontaktować się z nami. Chętnie podejmiemy współpracę z rodzicami i naszym dietetykiem, aby zmodyfikować menu dla Państwa dziecka. W celu zapoznania się ze szczegółami prosimy o kontakt z naszym sekretariatem.

Jeśli dziecko obchodzi urodziny lub jest jakaś inna specjalna okazja, możecie Państwo przekazać odpowiednie smakołyki na czas świętowania, który organizujemy w czasie poobiedniej przekąski. Prosimy jednak upewnić się, że jedzenia jest wystarczająco dużo dla wszystkich dzieci w grupie oraz zaczerpnąć informacji u wychowawcy klasy odnośnie potencjalnych alergii.