Żłobek

Przed naszymi najmłodszymi dziećmi stoi największe wyzwanie związane ze zmianą. Nasi nauczyciele są z nimi po to, aby pomóc im w przejściu z przebywania wyłącznie w domu do ich pierwszych doświadczeń w miejscu edukacji. Już w naszych najmłodszych grupach wszystkie nasze zajęcia prowadzone są w języku angielskim. Korzystamy z programu edukacyjnego, który zapewnia dzieciom zabawę, uczy ich pewności siebie w środowisku, w którym przebywają, zapewnia komfortowe warunki do poznawania innych dzieci. Ciekawość, eksploracja i odkrywanie znajdują się w centrum naszych codziennych zajęć.NIEMOWLAKI

Nasz Żłobek opiekuje się dziećmi w wieku od 6 do 12 miesięcy. Rozwój w tym wieku może różnić się w zależności od dziecka z miesiąca na miesiąc. Próbujemy dopasować się do harmonogramu, który sprawdza się w domu. Nauczyciele spędzają dużo czasu na czytaniu, śpiewaniu, pracy z dziećmi leżącymi na brzuszku oraz ćwicząc siadanie. Wiemy, że każde dziecko jest wyjątkową osobą i każde osiąga swoje milowe kroki w swoim własnym czasie. Nasz żłobek oferuje domowe, komfortowe otoczenie dla Państwa i Państwa dziecka.

Dowiedz się więcej

MALUSZKI

Nasze grupy Maluszków zapewniają opiekę dzieciom od 12 do 20 miesiąca życia. Maluchy na tym etapie pracują nad utrzymaniem równowagi stojąc, podczas gdy zgłębiają świat wokół. Na tym etapie wprowadzamy pewne struktury i dużo czynności rutynowych. Maluszki mają codziennie zajęcia w kółku, kiedy to zajmują się zwierzętami, dźwiękami przez nie wydawanymi, nazywaniem i identyfikowaniem części ciała jak również śpiewaniem piosenek, czytaniem, itp. Każde dziecko otrzymuje dużo osobistej uwagi i troski, których potrzebuje, jak również wiele uścisków!

Dowiedz się więcej

BRZDĄCE

Nasze grupy Brzdąców zapewniają opiekę dzieciom w wieku od 20 do 36 miesiąca życia. Nauczyciele ustalają tygodniowe plany nauczania w oparciu o temat miesiąca. Nasz program nauczania, który bazuje na zabawie, obejmuje codzienne zajęcia sprzyjające rozwojowi zdolności kognitywnych, językowych, ruchowych i społecznych dziecka. Każde dziecko ma szansę odkrywania i uczenia się na swój własny sposób. Oferujemy każdemu dziecku uwagę ‘jeden na jeden’ jak również interakcje w grupie w celu stymulowania jego rozwoju.

Dowiedz się więcej